سفارش تبلیغ
صبا ویژنمینویسم بنام خواهرم آیــــــــات


یکی از رهبران جریان عمل بحرین از شکنجه بانوان بازداشت شده خبر داد .


خبرگزاری رسا ـ یکی از روحانیون برجسته بحرین از شکنجه بانوان بازداشت شده در زندان های آل خلیفه خبر داد.


به گزارش خبرگزاری رسا، حجت الاسلام سید جعفر العلوی از فعالان سیاسی بحرین در مصاحبه با شبکه خبری العالم بازداشت بانوان این کشور از سوی نظامیان آل خلیفه را محکوم کرد و گفت: حوادث روز جمعه در مجتمع تجاری سیتی سنتر در واقع تجاوز وحشیانه به کرامت انسان به ویژه بانوان به شمار می آید، زنان در آموزه های دینی و آداب اجتماعی و عرفی در صدر قرار دارند و احترام به آنان واجب است.

وی افزود: شیوه برخورد با این بانوان به شدت زننده بود، خبرهای رسیده حاکیست که زنان بازداشت شده از نماز و خوردن و آشامیدن محروم شدند و بر اساس گفته های وکیل آنان، آثار شکنجه بر دستان یکی از بازداشت شده ها کاملا نمایان بود و حال جسمانی 4 تن از آنان بد توصیف شده است.

حجت الاسلام العلوی درباره واکنش های انجام گرفته پس از بازداشت بانوان تصریح کرد: عکس العمل های شدیدی از جانب علما، جمعیت ها و سازمان های اجتماعی صورت گرفت و همگان این جنایت شنیع را محکوم کردند، ولی باید بدانیم که این طبیعت نظام حاکم است.

این روحانی بحرینی حمایت کشورهای عربی از رژیم آل خلیفه را محکوم کرد و اظهار داشت: مقامات بحرینی ساست های فرعون گونه ای را از زمان آغاز انقلاب در 14 فوریه در پیش گرفته اند و همچنان به روند قلع و قمع و مجازات گروهی ادامه می دهد و متاسفانه کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز از این نظام حمایت می کنند.

وی ادامه داد: در حالی که نظام آل خلیفه به قلع و قمع شهروندان می پردازد، اتحادیه عرب در اقدامی ناامیدانه از حکومت بحرین و اصلاحات نامرئی آن حمایت کرده است.

سید جعفر العلوی با اشاره به محکومیت جنایت های آل خلیفه از سوی سازمان عفو بین الملل تاکید کرد: سازمان های بین المللی به وظیفه خود عمل می کنند، اما نظام از وحشی گری و عدم عقلانیت برخوردار است و به این فریادها توجه نمی کند.

وی بیان داشت: ما از این محکومیت ها تقدیر می کنیم، لیکن تا هنگامی که شورای حقوق بشر وابسته به سازمان ملل وارد عمل نشود این محکومیت ها نمی تواند مطلبی را تغییر دهد.

منبع: خبرگزاری رسانوشته شده در جمعه 90/7/8 نظرات ( )

001
002
003
004
005

آخرین مطالب

«هیس» به شاعر برجسته بحرینی تقدیم شد!
...
\آیات القرمزی\ در تجمع بزرگ بانوان بحرین
بحرینی‎ها حمله به زنان را محکوم کردند!
یکی از رهبران جریان عمل از شکنجه بانوان بازداشت شده خبر داد
تظاهرات زنان بحرین علیه حکم زندان پزشکان
برخی اعضای خاندان آلخلیفه در شکنجهها شرکت میکنند!
ظهور آیاتالقرمزیهای جدید؛ نتیجه پنجماه سرکوب در بحرین + فیلم
آیات القرمزی مجدداً بازداشت شد!
شعر از کودکی با من بود!
از شدت شکنجه در زندان به کما میرفتیم!
شاعره آزادی در حصر خانگی
عکس هایی از اتاق آیات القرمزی پس از آزادی
آهای مردم بحرین ، با شما هستم :
«آیات القرمزی» شاعره جوان بحرینی از زندان آل خلیفه آزاد شد.
[همه عناوین(101)][عناوین آرشیوشده]

Design By : TopBloger.com